Zásady ochrany osobních údajů

Poslední aktualizace: květen 2019.

Kdo jsme

web: gadasova.cz
pracovně personální agentura
správcem osobních údajů je Agentura práce Gadasová s.r.o., IČ: 28712200,  Revoluční 177/5, 40001 ústí nad Labem, zastoupena Lenkou Gadasovou, jednatelkou společnosti. tel.: 475 220 615

Jaké shromažďujeme prostřednictvím našeho webu osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formuláře

Prostřednictvím kontaktních webových formulářů jsou shromažďovány pouze údaje zobrazené v těchto formulářích, a to za účelem zkontaktování se se zájemci o nabídku inzerovaných pracovních pozic za účelem vyhledání a zprostředkování zaměstnání, dočasného přidělení, případně přímého zaměstnání. Tyto data jsou zpracovávána pouze k tomu určenými zaměstnanci agentury a bez Vašeho souhlasu nejsou poskytována dalším stranám. Tyto data jsou uchovávána po dobu jednoho roku. Pak jsou vymazána.

Cookies

Pro analytiku stránek využíváme službu Google Analytics. Abychom dokázali vaši návštěvu anonymně analyzovat, ukládáme si pomocí prohlížeče tyto cookie _ga, _gid, _gat.

Jaká máte práva?

Pokud jste nám poskytli prostřednictvím webu svoje osobní data, můžete požádat o obdržení souboru s exportem těchto osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o jejich úplné odstranění. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Dodatečné informace

Dodatečné informace neshromažďujeme.

Jak chráníme vaše osobní údaje

Osobní údaje jsou zabezpečeny – šifrovaným spojením s certifikátem SSL, zálohy dat jsou ukládány na šifrovaném disku.

Přejít nahoru