Máte zájem o práci nebo brigádu?

Vyplněním jednoduchého formuláře Vás zařadíme do stále aktualizované databáze aktivních zájemců a můžeme Vás snadno oslovit s konkrétní nabídkou práce nebo brigády.

Pokud máte zájem o hlavní pracovní poměr, můžete nám také vyplnit formulář pro vytvoření elektronického CV, které nám usnadní Vás propojit s vhodnou pozicí.

Informace jak probíhá registrace, objednávání brigád a další formality najdete níže.

Chci práci nebo brigádu

  Poptávkový formulář

  Osobní údaje:


  Specifikace:


  Jsem plnoletý(á)*
  Vlastním zdravotní průkaz
  Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

  Mohu pracovat v těcho lokalitách:


  Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

  Mám následující časové možnosti:


  Pracovní dnyVíkendy


  Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

  Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.

  Po kliknutí na ODESLAT vyčkejte prosím několik vteřin na potvrzení, že byla zpráva odeslána - zobrazí se Vám zde.

   e-CV formulář

   Osobní údaje:


   Vzdělání:


   Praxe:


   Znalosti a dovednosti:


   Svářečské zkoušky
   Jeřábnické zkoušky
   Elektrikář s vyhláškou

   Odesláním formuláře souhlasím se

   Zásadami pro zpracování osobních údajů.

   Po kliknutí na ODESLAT vyčkejte prosím několik vteřin na potvrzení, že byla zpráva odeslána - zobrazí se Vám zde.

   Co Vám nabízíme.

   Pro zájemce o práci zajišťujeme, jak flexibilní brigády na dohodu o pracovní činnosti, které se snadno přizpůsobí Vašim časovým možnostem, tak stabilní zaměstnání v pracovním poměru. Naši zaměstnanci snadno a často přecházejí do pracovního poměru k uživatelům na základě vzájemné spokojenosti. Vše probíhá v souladu s pravidly zákona o zaměstnanosti, která zajišťují mimo jiné srovnatelné mzdové a pracovní podmínky agenturních zaměstnanců s kmenovými zaměstnanci uživatelů.

   Formality.

   Jako zájemce o práci nebo brigádu se u nás snadno zaregistrujete. Nezapomeňte si k tomu vzít občanský průkaz. K ničemu Vás to nezavazuje a nic vás to nestojí. Usnadní nám to další spolupráci. Pracovní smlouvu nebo dohodu o pracovní činnosti budete vyplňovat až po smluvení si konkrétní práce nebo brigády. Studenti musí přinést potvrzení o studiu. Nezaměstnaní musí přinést aktuální potvrzení o registraci na ÚP. V případě, že budete žádat o daňové úlevy, musíte přinést patřičné doklady o těchto nárocích.

   Jak práci získat.

   Práci lze sjednat u nás v kanceláři. Informovat se můžete osobně, telefonicky, emailem nebo zde na stránkách. Objednávky nechodí většinou více než týden dopředu, někdy jen s několika denním předstihem. Nabídka se mění neustále i během dne. Aktivita se cení a samotná registrace Vám práci ještě nezajistí. Vyplněním poptávkového formuláře se zařadíte do seznamu aktivních zájemců a my vás můžeme snadněji oslovit, když nám přijde nová objednávka. Pokud nám budete volat, rozmyslete si předem Vaše časové možnosti. Děkujeme.

   Jak to probíhá dále.

   Pokud si nějakou nabídku práce vyberete a splníte všechny formální náležitosti, obdržíte písemný pokyn s pracovním výkazem se všemi informacemi, které k dané práci potřebujete vědět. Od tohoto okamžiku je to pro vás závazné. Bez udání důvodu můžete práci zrušit nejpozději 24 hodin před nástupem, jinak se vystavujete vymáhání náhrady škod, tím způsobených. Pokud se nemůžete dostavit do práce ze zdravotních důvodů, musíte to doložit omluvenkou nebo neschopenkou. Pověřený pracovník uživatele Vám vyplňuje a potvrzuje pracovní výkaz. Kontrolujte si potvrzované údaje! Na jejich základě je vám vyplácena mzda. Výkaz odevzdejte neprodleně v kanceláři agentury (do tří dnů). Nejpozději do třetího dne následujícího měsíce.

   Výplata peněz

   Po brigádě Vám ihned vyplatíme zálohu ve výši 30 Kč/h, teprve po měsíčním zúčtování vám můžeme vyplatit doplatek mzdy. Výplatní den je patnáctý den následujícího měsíce. Zaměstnanci v pracovním poměru si mohou domluvit jednorázovou měsíční zálohu splatnou nejdříve po odpracování jednoho týdne v měsíci.

   Další informace.

   Při výkonu práce musíte dodržovat veškeré pokyny řídícího pracovníka a dodržovat zásady bezpečnosti práce. Požívání všech omamných látek před prací nebo během ní je hrubé porušení pracovní kázně. Pokud vám byly k dané práci přiděleny pracovní ochranné prostředky, musíte je používat. Základní pracovní oblečení pro manuální práce se skládá z pevných uzavřených bot s nízkou neklouzavou podrážkou (obyčejně stačí botasky, nikdy sandále nebo pantofle), dlouhých kalhot a trika s krátkým nebo dlouhým rukávem, případě haleny nebo košile. Pokud onemocníte a nemůžete nastoupit do práce, musíte to neprodleně ohlásit v agentuře, aby za vás mohla být nalezena včas náhrada.

   Nezaměstnaní

   Nezaměstnaní vykonávat práce v souběhu s evidencí na úřadu práce. Jejich výdělek nesmí přesáhnout polovinu minimální mzdy. Pokud by byla možnost vydělat si více, je potřeba to na úřadě včas nahlásit a odhlásit se na danou dobu z evidence, aby se v případě nedostatku práce mohli opět do evidence přihlásit.

   Potvrzování různých úředních formulářů

   Formuláře k potvrzení se odevzdávají v agentuře na podatelně. Potvrzovány jsou až po skončení potvrzovaného období, a to do tří pracovních dnů (nejsou potvrzovány na počkání). Potvrzení o dosaženém výdělku pro Úřad práce se potvrzují k 5. následujícího měsíce. Výkazy práce musí být odevzdány nejpozději 3 dny před tímto termínem. Potvrzení čistého příjmu pro sociální správu se potvrzují až po zpracování mezd za dané období.

   Přejít nahoru