Provozní elektrikář, náborový příspěvek 10.000 Kč

Popis práce

Přední výrobce pro automobilový průmysl nabízí zaměstnání je přímo do kmene firmy. Firma má mnoho benefitů.

Vaším úkolem bude:
– samostatné provádění oprav strojů
– provádění preventivních prohlídek strojů

Nabízíme

– dotované stravování (oběd za 27 Kč)
– 25 dnů dovolené
– 1 den volna navíc s náhradou mzdy
– odměna za plné využití pracovní doby až 9.500 Kč/rok
– příspěvek na letní dětský tábor až 4.500 Kč/dítě
– příspěvek na penzijní připojištění 700-1.200 Kč/měs nebo 8.400-14.400 Kč/rok
– příspěvek na životní pojištění 500 Kč/měs. nebo 6.000 Kč/rok
– odměny za pracovní jubileum 10.-40.000 Kč
– odměny pro dárce krve až 10.000 Kč
– odměna za splnění ziskovosti až 30% z průměrného měsíčního základu
– ovocné dny
– velikonoční/mikulášský balíček
– vánoční večírek
– očkování

Požadavky

– SŠ elektrotechniká
– čtení a orientace v technické dokumentaci
– vyhláška č. 50 § 6
– základní znalost elektroniky

Lokalita (Adresa)Ústí nad LabemMzdapředmětem jednání
Termíndle dohody Region
Pracovní dobanepřetržitý provozTelefon +420 734 449 507
CV vyžadovánoANO
Popis práce

Požadavky

Lokalita (Adresa)
Ústí nad Labem
Mzda
předmětem jednání
Termín
dle dohody
Typ práce
Pracovní doba
nepřetržitý provoz
Region
CV vyžadováno
ANO

V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

Osobní údaje:

Specifikace:

Jsem plnoletý(á)*
Vlastním zdravotní průkaz
Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

Mohu pracovat v těcho lokalitách:

Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

Mám následující časové možnosti:

Pracovní dnyVíkendy

Přiložte váš životopis (CV)*

Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.