Technická obsluha stroje, bonusový systém

Popis práce

Do firmy sídlící v průmyslové zóně Krupka u Teplic hledáme zaměstnance na obsluhu stroje. Vhodné pro ženy i muže.
Firma nabízí zaměstnání na dobu neurčitou, motivační bonusový systém, stravenky nebo příspěvek na závodní stravování, týden dovolené navíc, vzdělávací kurzy a školení, kafetérii, občerstvení na pracovišti, firemní akce a další zaměstnanecké benefity připravují.

Náplň práce:
- práce na samostatném pracovišti
- obsluha stroje
- nastavování linky
- drobné úpravy nástrojů

Mzda:
základ: 25.705 Kč/měs. + osobní ohodnocení 0 – 1.500 Kč/ měs.

Požadavky

- vhodné pro absolventy ze SŠ nebo učilišť se zaměřením na techniku
- pečlivost
- samostatnost
- ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
- manuální zručnost
- praxe z výrobní společnosti výhodou

Lokalita (Adresa)průmyslová zóna KrupkaMzda27.205 Kč/měs. + příplatky
TermínIHNED nebo dle dohodyTyp práce
Pracovní dobanepřetržitý provozRegion
CV vyžadovánoANO
Popis práce

Mzda:

Požadavky

- pečlivost

Lokalita (Adresa)
průmyslová zóna Krupka
Mzda
27.205 Kč/měs. + příplatky
Termín
IHNED nebo dle dohody
Typ práce
Pracovní doba
nepřetržitý provoz
Region
CV vyžadováno
ANO

V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

Osobní údaje:

Specifikace:

Jsem plnoletý(á)*
Vlastním zdravotní průkaz
Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

Mohu pracovat v těcho lokalitách:

Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

Mám následující časové možnosti:

Pracovní dnyVíkendy

Přiložte váš životopis (CV)*

Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.