Strojní zámečník/strojní mechanik

Popis práce

Pro firmu s dlouholetou tradicí, vyrábějící obalový materiál pro potravinářské výrobky, hledáme strojního zámečníka. Společnost se nachází v centru Teplic. Je dobře dostupná i z UL. Nástup přímo do kmene.

Náplň práce:
- zámečnické práce v dílně
- údržba lisů, strojního a mechanického zařízení
- spolupráce při přestavbě strojů
- pravidelné údržby a kontroly strojů

Nabízíme:
- roční benefity až v hodnotě 40000Kč
- stravenka za každou odpracovanou směnu v hodnotě 100Kč
-> zaměstnavatel přispívá 82Kč, zaměstnanec hradí 18Kč
- příspěvky na dovolenou
- 1000Kč/měs. na penzijní připojištění

Požadavky

- SOU/SŠ strojní obory
- praxe na obdobné pozici, výhodou čtení technické dokumentace
- zkušenosti s údržbou a mechanikou strojů samostatnost
- spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost

Lokalita (Adresa)TepliceMzdapředmětem jednání
Termíndle dohodyTyp práce
Pracovní dobaR 6-14, O 14-22Region
CV vyžadovánoANO
Popis práce

Nabízíme:

Požadavky

Lokalita (Adresa)
Teplice
Mzda
předmětem jednání
Termín
dle dohody
Typ práce
Pracovní doba
R 6-14, O 14-22
Region
CV vyžadováno
ANO

V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

Osobní údaje:

Specifikace:

Jsem plnoletý(á)*
Vlastním zdravotní průkaz
Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

Mohu pracovat v těcho lokalitách:

Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

Mám následující časové možnosti:

Pracovní dnyVíkendy

Přiložte váš životopis (CV)*

Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.