Seřizovač

Popis práce

Pro firmu s dlouholetou tradicí, vyrábějící obalový materiál pro potravinářské výrobky, hledáme seřizovače. Společnost se nachází v centru Teplic. Je dobře dostupná i z UL. Nástup přímo do kmene.

Náplň práce:
- odpovědnost za chod výrobní linky
- odpovědnost za kvalitu výroby
- odpovědnost za dodržování BOZP na lince
- seřizování a provádění oprav

- nástupní mzda až 30 000,-/měs.
- nástupní mzda 115 Kč/h - 121 Kč/h + 0-40% +příplatky nad rámec ZP
- ke mzdě náleží příplatky za směny ( 10Kč odpolední, 13Kč noční, 10% víkend, 25% přesčas)
- náborový příspěvek 20.000 Kč

- roční benefity až v hodnotě 40000Kč.
- stravenka za každou odpracovanou směnu v hodnotě 100Kč
-> zaměstnavatel přispívá 82Kč, zaměstnanec hradí 18Kč
- příspěvky na dovolenou
- 1000Kč/měs. na penzijní připojištění

Se zkušenými zájemci s praxí rádi probereme jejich požadavky.

Požadavky

- vyučení technicko-strojírenského směru
- praxi na obdobné pozici

Lokalita (Adresa)TepliceMzdaaž 30.000 Kč/měs.
TermínIHNEDTyp práce
Pracovní dobatřísměnný provozRegion
CV vyžadovánoANO
Seřizovač
Popis práce

Požadavky

Lokalita (Adresa)
Teplice
Mzda
až 30.000 Kč/měs.
Termín
IHNED
Typ práce
Pracovní doba
třísměnný provoz
Region
CV vyžadováno
ANO

V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

Osobní údaje:

Specifikace:

Jsem plnoletý(á)*
Vlastním zdravotní průkaz
Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

Mohu pracovat v těcho lokalitách:

Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

Mám následující časové možnosti:

Pracovní dnyVíkendy

Přiložte váš životopis (CV)*

Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.