Řidič VZV, vhodné i pro ženy!

Popis práce

Zaměstnání je kmenové (tzv. od 1. dne svého nástupu jste zaměstnancem firmy) a ihned na dobu neurčitou!
Hala je klimatizovaná.

Náplň práce:
– doplňování výroby materiálem
– třídění jednotlivých materiálů dle položek a jejich odvoz do prostoru „příjmu materiálu
– odstraňování polepů (VDA karty, identifikační karty) z prázdných obalů před jejich kompletací a uložením do skladu prázdných obalů
– skladování a kompletace prázdných obalů z výroby a jejich odvoz do prostoru skladu prázdných obalů

Nabízíme

– stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
– hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
– dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
– možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
– příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
– poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
– akcionářský program
– příspěvek na penzijní připojištění
– 25 dní dovolené za kalendářní rok
– odměny za životní a pracovní výročí
– zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle 734 449 507.

Požadavky

– SO/SOU vzdělání
– platný průkaz VZV
– manuální zručnost
– spolehlivost
– ochota pracovat ve směnném provozu ( 3 směnný)

Lokalita (Adresa)TepliceMzda25.000 Kč/měs. + příplatky
TermínIHNED nebo dle dohody Region
Pracovní dobatřísměnný provozTelefon +420 734 449 507
CV vyžadovánoANO
Popis práce

Požadavky

Lokalita (Adresa)
Teplice
Mzda
25.000 Kč/měs. + příplatky
Termín
IHNED nebo dle dohody
Typ práce
Pracovní doba
třísměnný provoz
Region
CV vyžadováno
ANO

V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

Osobní údaje:

Specifikace:

Jsem plnoletý(á)*
Vlastním zdravotní průkaz
Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

Mohu pracovat v těcho lokalitách:

Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

Mám následující časové možnosti:

Pracovní dnyVíkendy

Přiložte váš životopis (CV)*

Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.