Obsluha svařovacích robotů, nástup ihned

Popis práce

Do výrobního podniku v Teplicích, hledáme kandidáty na obsluhu robotů. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Nástup ihned! Možný přechod do kmene firmy!  Práce na dvousměnný provoz (R/O)

Náplň práce:
– výroba komponentů
– montážní práce
– obsluha robotů

Měsíční mzdu: 22 100 Kč/měs. (18.100 Kč/měs. + osobní ohodnocení 4.000 Kč/měs.)

Nabízíme

– stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
– dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce
– 13. mzda podle hospodářských výsledků
– možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
– příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
– 25 dní dovolené za kalendářní rok

Po přechodu do kmene firmy:
– poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
– akcionářský program
– příspěvek na penzijní připojištění
– odměny za životní a pracovní výročí
– zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Požadavky

– praxe ve výrobě výhodou
– samostatnost
– zodpovědnost
– zručnost
– schopnost týmové práce
– ochota pracovat ve směnném provozu (2, 3 směnný)

Lokalita (Adresa)Teplice Mzdaaž 22100 Kč/měs.
TermínIHNED Specifikace
  • Bez kvalifikace
  • Novinky
Pracovní dobadvousměnný Telefon +420 603 592 381
CV vyžadovánoANO
Popis práce

Požadavky

– zručnost

Lokalita (Adresa)
Teplice
Mzda
až 22100 Kč/měs.
Termín
IHNED
Typ práce
Pracovní doba
dvousměnný
Specifikace
  • Novinky
CV vyžadováno
ANO

    V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

    Osobní údaje:

    Specifikace:

    Jsem plnoletý(á)*
    Vlastním zdravotní průkaz
    Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

    Mohu pracovat v těcho lokalitách:

    Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

    Mám následující časové možnosti:

    Pracovní dnyVíkendy

    Přiložte váš životopis (CV)*

    Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

    Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

    Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.