Popis práce

Přední výrobce pro automobilový průmysl nabízí zaměstnání přímo do kmene firmy. Firma má mnoho benefitů.

Vaším úkolem bude:
– samostatné provádění oprav strojů
– provádění preventivních prohlídek strojů

Nabízíme

– dotované stravování (oběd za 27 Kč)
– 25 dnů dovolené
– 1 den volna navíc s náhradou mzdy
– odměna za plné využití pracovní doby až 9.500 Kč/rok
– příspěvek na letní dětský tábor až 4.500 Kč/dítě
– příspěvek na penzijní připojištění 700-1.200 Kč/měs nebo 8.400-14.400 Kč/rok
– příspěvek na životní pojištění 500 Kč/měs. nebo 6.000 Kč/rok
– odměny za pracovní jubileum 10.-40.000 Kč
– odměny pro dárce krve až 10.000 Kč
– odměna za splnění ziskovosti až 30% z průměrného měsíčního základu
– ovocné dny
– velikonoční/mikulášský balíček
– vánoční večírek
– očkování

Požadavky

– SŠ/SOU elektrotechnická
– praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
– čtení a orientace v technické dokumentaci
– vyhláška č. 50 § 6
– základní znalost elektroniky

Lokalita (Adresa)Ústí nad Labem Mzdapředmětem jednání
Termíndle dohody Specifikace
  • Přímo do kmene
  • S kvalifikací
Pracovní dobanepřetržitý provoz Telefon +420 603 592 381
CV vyžadovánoANO
Provozní elektrikář
Popis práce

Požadavky

Lokalita (Adresa)
Ústí nad Labem
Mzda
předmětem jednání
Termín
dle dohody
Typ práce
Pracovní doba
nepřetržitý provoz
Specifikace
CV vyžadováno
ANO

    V případě zájmu o tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář

    Osobní údaje:

    Specifikace:

    Jsem plnoletý(á)*
    Vlastním zdravotní průkaz
    Vlastním oprávnění obsluhovat VZV

    Mohu pracovat v těcho lokalitách:

    Ústí n. L.TepliceLovosiceDěčínLitoměřice

    Mám následující časové možnosti:

    Pracovní dnyVíkendy

    Přiložte váš životopis (CV)*

    Vzor životopisu si můžete stáhnout zde

    Souhlasím se zasíláním pracovních nabídek a s využitím poskytnutých údajů k tomuto účelu.*

    Odesláním formuláře souhlasím se Zásadami pro zpracování osobních údajů.

    Přejít nahoru